Szanowni Mieszkańcy!

25 października staniemy przed ważnym i odpowiedzialnym wyborem swoich reprezentantów w parlamencie. Powiat leżajski, to nasz rodzinny dom o dużym potencjale rozwojowym, niestety nie zawsze właściwie zagospodarowanym. Ważny filar tego potencjału stanowią ludzie młodzi. Dzięki swoim talentom i pasjom potrafią stawiać sobie wysokie cele i angażować się w szereg inicjatyw. Z tego powodu musimy stworzyć im jak najlepsze warunki do rozwoju. Dobrym przykładem są tu między innymi młodzi ludzie z Grodziska Dolnego, którzy zasłynęli w międzynarodowym konkursie konstruktorskim czy miejscowe druhny – dwukrotne Mistrzynie Polski w sportach pożarniczych. Uważam, że ten potencjał powinien być rozwijany, dlatego we współpracy z Gminą Grodzisko Dolne zabiegam o utworzenie w tamtejszym Gimnazjum klasy o profilu robotyka.

Nie możemy zapominać także o sercu naszego powiatu – mieście Leżajsk, którego rozwój jest niezwykle ważny z punktu widzenia naszego regionu.  Wspólnie z Wójtem Gminy Leżajsk podjęliśmy decyzję o przyjęciu Miasta do naszej Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie „Region Sanu i Trzebośnicy”, za pośrednictwem której  Leżajsk będzie miał możliwość pozyskania około 1 miliona złotych dotacji ze środków europejskich.

Doświadczenie, które zdobyłem, pracując w samorządzie daje mi rozeznanie, jakie są potrzeby naszych lokalnych wspólnot oraz wiedzę konieczną do tego, aby tym wyzwaniom wyjść naprzeciw.  Do realizacji tych zadań potrzebuję Państwa pomocy i życzliwości, dlatego proszę o wsparcie mojej kandydatury w zbliżających się wyborach.

Kandydat do Sejmu

Jerzy Paul