Strona główna Gmina Leżajsk KOLEJNY SKLEPBRICOMARCHÉNA MAPIE POLSKI – OTWARCIE W LEŻAJSKU

KOLEJNY SKLEPBRICOMARCHÉNA MAPIE POLSKI – OTWARCIE W LEŻAJSKU

272
0

W Leżajsku,przy ul. Hutniczej 2właśnie otworzono pierwszy sklep Bricomarché w tej miejscowości.Tojuż 14.placówka sieci w województwie podkarpackim,która przyciąga swoich klientów bogatym asortymentemproduktów do domu i ogrodu.Właścicielem jest Józef Jermalonek,od wielu lat związany z Grupą Muszkieterów.

Sklep Bricomarchéw Leżajsku należy do lokalnego przedsiębiorcy, Józefa Jermalonka, który przed otworzeniem nowej placówki,przez długi czas prowadził Bricomarché w Jelczu–Laskowicach. Zgromadzone doświadczenie wykorzystujeteraz w nowym sklepie, który mieści się w Leżajsku, przy ul. Hutniczej 2.

Placówkaoferuje klientom szeroki wybór asortymentu w postaci 28 tys. referencji. Wśród nich znajdują się produkty z kategorii takich jak: materiały budowlane, produkty ogrodowe, dekoracje czy kwiaty, te ostatnie właściciel pozyskujebezpośrednio od lokalnych dostawców. Klienci mogą korzystać również z dodatkowych usług:transportu zakupionych artykułów pod wskazany adres oraz cięcia materiałów drewnianych i drewnopochodnych – blatów i drzwi. W nowym sklepie można także dokonać zakupów na raty czy zamówić artykuły drogą internetową i odebrać je w placówce w ciągu zaledwie 2 godzin od złożenia zamówienia, w specjalnie wyznaczonym miejscu w obrębie sklepu, bez potrzebystania w kolejce.

Bricomarché w Leżajsku posiada halę sprzedażową o powierzchni 2600 mkw., a także ogród zewnętrzny zajmujący 900 mkw. Do dyspozycji klientów sklepu jest również aż 80 miejsc parkingowych, 3 kasy oraz 24-osobowa, wyszkolona kadra pracownicza.

Jako wieloletni przedsiębiorca sieci Bricomarché,jestem dumny z naszego sukcesu i rosnącej popularności marki wśród klientów w całej Polsce. Mam nadzieję, że moje dotychczasowe doświadczenie w branży DIY pozwoli mi z sukcesami prowadzić nową placówkę w Leżajsku. Mam doskonały zespół pracowników i ogromne wsparcie ze strony Grupy Muszkieterów, dlatego jestem bardzo dobrej myśli i już teraz serdecznie zapraszam mieszkańców Leżajska i okolic do sprawdzenia naszej oferty mówi Józef Jermalonek, właściciel sklepu w Leżajsku.

Na klientów w Leżajsku będączekały z okazji otwarcia liczne atrakcje i konkursy nagrodami.Dodatkowo wszyscy klienci, będący użytkownikami programu lojalnościowego Moje Bricomarché, już od pierwszego dnia mogli korzystać z benefitów akcji lojalnościowej „skanujesz-zyskujesz”. Zbierając paragony za zakupy na łączną kwotę 300 zł, kupujący otrzyma e-bon o wartości 30 zł, a każdy kolejny po następnych zakupach o łącznej wartości 1000 zł. Liczba e-bonów przypadających na jednego klienta jest nieograniczona.

Praktyczne informacje na temat sklepu Bricomarché w Leżajsku:

  • Data otwarcia: 27marca 2024 r. (środa)
  • Adres sklepu: ul.Hutnicza 2, Leżajsk
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godz. 7:00–20:00; w niedzielehandlowe w godz. 7:00–20:00
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karta płatnicza, płatność ratalna
Poprzedni artykułEuro 2024 w Niemczech – zapowiedź
Następny artykułJak wyczyścić srebrny pierścionek?