Strona główna Bez kategorii 21-latek odpowie za posiadanie narkotyków

21-latek odpowie za posiadanie narkotyków

226
0

21-letni mieszkaniec Leżajska odpowie za naruszenie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Wczoraj, w jego mieszkaniu policjanci z leżajskiej komendy ujawnili marihuanę.

Wczoraj, leżajscy kryminalni uzyskali informację, z której wynikało, że mieszkaniec Leżajska w swoim mieszkaniu posiada narkotyki. Informacja ta okazała się prawdziwa. Podczas przeszukania ujawniono i zabezpieczono słoik z zawartością marihuany, co potwierdził policyjny tester. Ponadto śledczy zabezpieczyli dwie szklane lufki z zawartością niewielkich ilości palonego suszu oraz wagę elektroniczną.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. skąd pochodziły środki odurzające. Za czyn, o który jest podejrzewany, mężczyzna odpowie przed sądem. Sprawę prowadzi komenda w Leżajsku pod nadzorem miejscowej prokuratury.

Przypomnijmy, że za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pazbawienia wplności, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 8 lat. Natomiast handel narkotykami zagrożony jest karą do 8 lat, a gdy w grę wchodzi ich znaczna ilość nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

ź: KPP Leżajsk

Poprzedni artykuł„Zdrowe bicie serca- zdrowe ciśnienie krwi”.
Następny artykułKorzystniejsze zakupy – z dodatkowymi bonusami od Lyoness