Niedawno zakończyły się półroczne uciążliwości w ruchu drogowym na skrzyżowaniu ulic: Świętego Jana z Dukli, Adama Mickiewicza i Stanisława Wyspiańskiego. Mieszkańcy mogą korzystać w tym miejscu z nowego skrzyżowania z ruchem okrężnym.

Burmistrz Leżajska na swoim profilu na FB dziękuję mieszkańcom za wyrozumiałość, zaś malkontentom i pseudo-fachowcom od wszystkiego, których też nie brakuje proponuje i życzy nieco wstrzemięźliwości w krytycznych osądach i nieco więcej obiektywizmu. Po czym pyta – jaką inwestycję mieszkańcy zrealizowali, czy wybudowali sami w swoim życiu?

Jeden z mieszkańców postanowił odpowiedzieć “fachowo”:

Rondo jest źle zbudowane, jestem jednym z tych malkontentów, który od początku marudził na to rondo. Jeżeli coś dla mnie jest niepraktyczne i można coś zrobić lepiej to o tym piszę i mówię! Uważam, że nowo wybudowane skrzyżowanie nie jest bezpieczne dla osób nadjeżdżających od strony ul. Jana z Dukli, co też potwierdzę fotografiami. Znak, który został postawiony na zjeździe jest tak wyprofilowany i usytuowany, że trzeba powoli  ostrożnie wjeżdżać na rondo patrząc w lewo, ponieważ auto które znika za znakiem, jest niewidoczne do momentu podjechania pod pas drogowy ronda. 

Wykonawcą była firma MATBUD z Boguchwały.