Strona główna Gmina Leżajsk Zapraszamy na spektakl „PÓŁ NA PÓŁ” w reżyserii: Wojciecha Malajkata

Zapraszamy na spektakl „PÓŁ NA PÓŁ” w reżyserii: Wojciecha Malajkata

386
0

7 listopada 2021 o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu zapraszamy na spektakl PÓŁ NA PÓŁ” w reżyserii: Wojciecha Malajkata, w znakomitej obsadzie aktorskiej: PIOTR POLK , PIOTR SZWEDES.

Matka jest tylko jedna. Dwaj przyrodni bracia, Robert i Dominik, zupełnie serio rozważają ten dylemat. Realizacja ich życiowych planów i marzeń stoi pod znakiem zapytania, dopóki… żyje ich matka. Wbrew pozorom bracia nie są wcale bezdusznymi potworami czyhającymi na śmierć biednej matki staruszki. Rzeczywistość przedstawiona we współczesnej hiszpańskiej komedii jest o wiele bardziej skomplikowana, a historia relacji łączącej braci z matką jest opowiedziana w sposób przewrotny i bardzo… śmieszny.

Prawie farsowa forma wypełniona jest problemami naprawdę dużego kalibru. Świetnie napisane, błyskotliwe i zabawne dialogi, wyraziście nakreślone postacie. Piętrowe kłamstwa, zwroty akcji i mnóstwo bardzo czarnego humoru. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz”. BILETY W CENIE 75DO NABYCIA: na: www.biletyna.pl www.kupbilecik.pl

Poprzedni artykułBadanie Osteoporozy – Zbadaj swoje kości
Następny artykułKoncert charytatywny „Razem dla Poli”