Zapraszamy na Międzynarodowe Zawody Jeździeckie oraz Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Kawalerii “Militarii 2014”, II Memoriał Płk. Władysława Belimy-Prażmowskiego, Otwarty Puchar Podkarpacia Pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego – Władysława Ortyla w dniach 1-3 sierpnia 2014 r. w Ośrodku Jeździeckim EQUISTRO w Wierzawicach.

Dnia 3 sierpnia 2014 roku o godz. 10.00 z miejsca rozgrywanych Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich Kwalifikacji do Mistrzostw Polski Kawalerii (Militarii 2014) II Memoriał płk. Władysława Beliny – Prażmowskiego (Hipodrom K.J. EQUISTRO W Wierzawicach) wymaszeruje uroczysta defilada prowadzona przez Orkiestrę Reprezentacyjną Szwadronu Podkarpacie w barwach 20 Pułku Ułanów im. Króla Jana III Sobieskiego złożona z Szwoleżerów, Ułanów oraz Strzelców Konnych biorących udział w zawodach.

Celem defilady będzie udział w Mszy Świętej za poległych, pomordowanych i zmarłych Ułanów 20 Pułku im. Króla Jana III Sobieskiego, która rozpocznie się o godz. 10.30 w Kościele Parafialnym w Wierzawicach. Msza odbędzie się w ceremoniale wojskowym sprawowanym przez Orkiestrę Reprezentacyjną Szwadronu w koncelebrze trzech Kapelanów Szwadronu Podkarpacie w barwach 20 Pułku Ułanów.

ź: UG Leżajsk

 

 

tekst alternatywny