Nowy Komendant w Leżajsku

  174
  0

  Od dzisiaj  Komendantem Powiatowym Policji w Leżajsku jest inspektor Stanisław Wilczyński. Podczas odprawy nominację wręczył mu Podkarpacki Komendant Policji inspektor Zdzisław Stopczyk.

  Dzisiejsza odprawa leżajskich policjantów miała wyjątkowy charakter. W obecności zaproszonych gości, insp. Stanisław Wilczyński przyjął rozkaz powołujący go na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku..

  Inspektor Stanisław Wilczyński  ma 55 lat. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie oraz WSO w Szczytnie. Służbę w resorcie spraw wewnętrznych pełni od 1979 roku. 16 lipca 1991 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji w Nisku, a od 1 lutego 1996 roku zajmował stanowisko Komendanta Rejonowego ( a następnie powiatowego) Policji w Nisku. Insp. Stanisław Wilczyński jest oficerem o dużej wiedzy zawodowej i wieloletnim doświadczeniu w kierowaniu zespołami ludzkimi.

  Swoje predyspozycje organizatorsko-kierownicze umiejętnie i skutecznie wykorzystuje w codziennej służbie, realizując powierzone mu zadania w sposób fachowy i pozwalający na osiągnięcie bardzo dobrych wyników. Jest funkcjonariuszem wykazującym się odpowiedzialnością, rzetelnością i kompetencją w podejmowanych działaniach. Prezentowany przez niego styl kierowania i nadzoru ma bezpośrednie przełożenie na systematyczne podnoszenie poziomu i efektywności pracy podległych funkcjonariuszy.

  Nienaganna służba i realizacja zadań na dotychczasowych stanowiskach daje gwarancję właściwego wypełniania obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku.

   

  Ź: KPP Leżajsk

  Poprzedni artykułNIE WYPALAJ TRAW
  Następny artykułTurki w Nowym Yorku!