W słoneczne lecz bardzo wietrzne przedpołudnie w pierwszomajowy piątek piłkarki LKS Grodziszczanka rozegrała swój kolejny ligowy pojedynek w ramach rozgrywek III ligi podkarpackiej piłki nożnej kobiet. W roli gospodyń wystąpiły tym razem zawodniczki Syrenki Roźwienica.

Całe spotkanie można podzielić na dwie części – dokładnie tak, jak połowy spotkania piłkarskiego. W pierwszej połowie stroną dominującą na boisku był zespół z Grodziska, który zamknął „Syrenki” na swojej połowie. Natomiast druga połowa była lustrzanym odbiciem tego, co działo się w pierwszej części spotkania – tylko tym razem stroną atakującą były zawodniczki Syrenki.

Niewiele również brakło im do zdobycia gola, kiedy to futbolówka otarła się o spojenie słupka z poprzeczką po pięknym strzale jednej z gospodyń, jak również wtedy, kiedy po solowej akcji napastniczki Syrenki piłka odbiła się od słupka i tocząc się wzdłuż linii bramkowej golkiperki z Grodziska, wyszła w pole. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:0 i podziałem punktów.

Skład LKS Grodziszczanka: Joniec Justyna, Żak , Tabin, Rynasiewicz, Chmura ,Rachwał, Kojder, Maziarz, Nowak, Żuk, Moszkowicz oraz Czerwonka, Joniec Sylwia, Majkut, Trojnar i Piela.

ź: Grodzisko Dolne