Policjanci z Leżajska i Nowej Sarzyny pracowali na miejscu wypadku drogowego, do jakiego doszło w Sarzynie. W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym ranny został kierujący jednośladem. Kierujący peugeotem był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło wczoraj w Sarzynie kwadrans po godz. 14. Ze wstępnych ustaleń przeprowadzonych przez policjantów na miejscu zdarzenia wynika, że 23-letni kierowca peugeota partnera wyjeżdżając z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 18-letniemu mężczyźnie, który jechał motocyklem marki MZ.

W wyniku zderzenia pojazdów ranny został kierujący jednośladem, który z obrażeniami w stanie ciężkim został przewieziony do leżajskiego szpitala. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku. Sprawdzili stan trzeźwości kierującego peugeotem, mężczyzna w chwili wypadku był trzeźwy. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy oględziny, sporządzona dokumentacja fotograficzna oraz szkic będą pomocne w ustalaniu okoliczności i przebiegu tego zdarzenia drogowego.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Nowej Sarzynie.

ź: KPP Leżajsk

wypadek