Anna Walania z Leżajska ma męża i trójkę wspaniałych dzieci. Niestety, kobieta walczy z nowotworem – ma chłoniaka. Na specjalistyczną terapię, która może uratować jej życie potrzeba grubo ponad 1,5 mln zł. “Mam trójkę dzieci i chłoniaka! Wesprzyj mnie w walce o życie!”.
Już ponad 5500 tysiąca osób włączyło się w zbiórkę dla Anny Walania, do akcji dołączyła również słynna aktorka Katarzyna Zielińska, znana z ekranizacji takich jak: Och, Karol 2, M jak miłość, Złotopolscy itp.

Swoją “video” prośbę prośbę udostępniła na swoich profilach społecznościowych opisując ją: 

” Każda z nas kocha całować, tulić, wąchać i rozpieszczać swoje kochane MIŁOŚCI. To jest coś najpiękniejszego na świecie. Nie wyobrażamy sobie, żeby miało nas zabraknąć.Mam marzenie, żeby Ania Walania, mama trójki dzieci, też mogła to robić. Żeby wróciła zdrowa do swoich dzieci.
One wierzą w to, że mama jest czarodziejką i pokona raka.
Wiecie, że Ania nie da rady bez nas? Proszę, udostępniajcie moją prośbę. Ja wierzę w to, że uzbieramy potrzebną dla niej sumę na leczenie. „A ja mam jeszcze szansę. Mam jeszcze jedną, ostatnią iskierkę nadziei na życie, na to, że jeszcze wrócę do rodziny pełna sił. By to było możliwe, muszę jak najszybciej rozpocząć terapię CAR-T. Powinnam, ale nie mogę. Na drodze stanął kosztorys. Cena za ratowanie mojego życia to ponad półtora miliona złotych. Środki, których nie jestem w stanie sama zdobyć” Ania
MAMY KOCHANE! POMÓŻMY ANI❤️
https://www.siepomaga.pl/anna-

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Każda z nas kocha całować, tulić, wąchać i rozpieszczać swoje kochane MIŁOŚCI. To jest coś najpiękniejszego na świecie. Nie wyobrażamy sobie, żeby miało nas zabraknąć. Mam marzenie, żeby Ania Walania, mama trójki dzieci, też mogła to robić. Żeby wróciła zdrowa do swoich dzieci. One wierzą w to, że mama jest czarodziejką i pokona raka. Wiecie, że Ania nie da rady bez nas? Proszę, udostępniajcie moją prośbę. Ja wierzę w to, że uzbieramy potrzebną dla niej sumę na leczenie. „A ja mam jeszcze szansę. Mam jeszcze jedną, ostatnią iskierkę nadziei na życie, na to, że jeszcze wrócę do rodziny pełna sił. By to było możliwe, muszę jak najszybciej rozpocząć terapię CAR-T. Powinnam, ale nie mogę. Na drodze stanął kosztorys. Cena za ratowanie mojego życia to ponad półtora miliona złotych. Środki, których nie jestem w stanie sama zdobyć” Ania MAMY KOCHANE! POMÓŻMY ANI❤️ https://www.siepomaga.pl/anna-walania #mama #mamatrojki #pomagamy #razem #wnassiła #mamuśki

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

tekst alternatywny