GMINA LEŻAJSK – STĄD POCHODZĘ

  160
  0

  Projekt Wolontariatu Grupy Żywiec „Gmina Leżajsk – stąd pochodzę” w Szkole Podstawowej w Hucisku jest kontynuacją działań z 2010 r.

  Główny cel programu to wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci wiejskich, upowszechnianie aktywnego modelu spędzania czasu wolnego dzieci, kształtowanie poczucia więzi z najbliższą wspólnotą, kulturą i regionem. Działania podejmowane w czasie realizacji projektu to m.in.: zorganizowane wyjazdy do muzeum i skansenu na lekcje edukacyjne ze sztuki ludowej, zorganizowane zostaną zajęcia plastyczne z instruktorami, wycieczki, turnieje sportowe itp. W szkole i na terenie gminy: cykl spotkań z ciekawymi ludźmi z naszego regionu. Ostatnim etapem projektu jest zakup pomocy dydaktyczno-naukowych, doposażenie sal lekcyjnych itp. Całość projektu finansowana jest przez Grupę Żywiec koszt projektu 6 000 zł.

  Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Hucisku składają serdeczne podziękowania radnemu Gminy Leżajsk panu Marianowi Grabarzowi za pomoc w realizacji projektu „Gmina Leżajsk – stąd pochodzę”.

  ź: UG Leżajsk

   

  Poprzedni artykułInfokiosk w Leżajsku
  Następny artykułGminne targowisko już funkcjonuje