Narada roczna o stanie bezpieczeństwa powiatu leżajskiego

  233
  0

  25 lutego br. w Komendzie Powiatowej PSP w Leżajsku odbyła się narada roczna o stanie bezpieczeństwa powiatu leżajskiego w zakresie ochrony przeciwpożarowej.

  W naradzie uczestniczyli: Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego PSP – st. bryg. Roman Petrykowski, Wicestarosta Leżajski – Marek Kogut, Burmistrz Leżajska – Piotr Urban, Wójt Gminy Grodzisko Dolne – Jacek Chmura, Wójt Gminy Kuryłówka – Tadeusz Halesiak, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Leżajsku – dh Józef Golec, prezesi i komendanci gminni OSP, prezesi jednostek OSP oraz Komendant Powiatowy PSP w Leżajsku – bryg. Bogdan Kołcz wraz z kadrą oficerską.

  Celem narady było przedstawienie sprawozdania z działalności Komendy Powiatowej PSP w Leżajsku za 2012 rok, podsumowanie współpracy z jednostkami OSP oraz określenie głównych celów i kierunków działania krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego na rok 2013.

  Podczas narady odbyła się również prezentacja nowych pojazdów pożarniczych, które trafiły na wyposażenie KP PSP w Leżajsku w 2012 r.

  ź:PSP Leżajsk

  Poprzedni artykułMedale Arki w „dorosłym” tenisie stołowym
  Następny artykułZ myślą o kobietach