Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka, pary prześcigają się w pomysłach podczas organizacji imprezy tak, aby każdy jeszcze przez wiele dni wspominał to niepowtarzalne i wyjątkowe święto.

Przy organizacji wesela nie można mówić „jakoś to będzie”. Planując tą uroczystość należy mieć na uwadze dwa najważniejsze aspekty, które wpłyną na piękno tego niesamowitego dnia- lokal oraz dobre menu. Dlatego warto zbadać regionalny rynek oraz wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

gracja Na naszym obszarze warto zwrócić uwagę na lokal położony w Gorzycach, na trasie między Tryńczą a Jarosławiem. Reaktywowany przez wykwalifikowanych kucharzy Dom Weselny „Gracja” będzie doskonałym miejscem na organizację mniejszych oraz większych (do 250 osób) wesel, komunii, chrzcin, studniówek, imprez sylwestrowych, firmowych, okolicznościowych, itp. Na lokal składa się dwupiętrowa klimatyzowana sala bankietowa z barem, przestronna kuchnia wraz z pełnym wyposażeniem oraz z osobną chłodnią, przestronna klimatyzowana sala taneczna ze sceną dla zespołu muzycznego, dwa tarasy.

Ponadto Młoda Para darmowo może skorzystać ze specjalnego apartamentu dla nowożeńców. Z myślą o gościach przygotowano pokoje z łazienkami. Wokół lokalu usytuowany jest monitorowany całodobowo parking. Dla najmłodszych wydzielono bezpieczne miejsce z placem zabaw Dom Weselny „Gracja” oferuje bogate menu przygotowane przez zespół kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Istnieje możliwość wyboru standardowego menu lub przedstawienie własnej propozycji. Oprócz tego lokal gwarantuje stół wiejski, fontannę czekoladową, dekorację sali.

Nowa odsłona lokalu, wykwintne dania i profesjonalna obsługa gwarantują niezapomniane chwile w tym wyjątkowym dniu. Najwyższa jakość i najniższa cena w regionie jest wyznacznikiem Domu Weselnego „Gracja” w Gorzycach. Więcej informacji o Domu Weselnym „Gracja” na stronie internetowej www.wesela-gracja.pl.