Czy wiesz, że w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie prawie 1000 studentów otrzymuje stypendia równe lub wyższe od czesnego. Czy Ty też masz na to szansę? Teraz możesz to sprawdzić korzystając z kalkulatora stypendialnego WSIiZ.

Jak możesz dowiedzieć się, czy masz szanse na stypendium, i jak wysokie ono będzie? WSIiZ w Rzeszowie udostępniła w swoim serwisie internetowym kalkulator, dzięki któremu sprawdzisz to jeszcze zanim złożysz podanie na studia! Jak to zrobić?

KROK 1: Wejdź na stronę kalkulatora 

KROK 2: Wybierz, czy chcesz wybrać studia stacjonarne (dzienne) czy niestacjonarne (zaoczne)

KROK 3: Wpisz swoje wyniki z matury

KROK 4: Wybierz kierunek studiów, który chcesz podjąć i uzupełnij wyniki z matury z dodatkowych przedmiotów

KROK 5: Zatwierdź informacje i poczekaj na wynik

Proste, prawda? System stypendialny WSIiZ jest skonstruowany w ten sposób, że daje możliwość bezpłatnych (zniżka w wysokości 100% czesnego) lub tylko częściowo odpłatnych studiów (zniżka w wysokości 50% czesnego) już od 1. semestru, dzięki czemu nie odczujesz kosztów związanych ze studiowaniem! Co ważne, stypendia socjalne można łączyć z naukowymi.  

Stypendia to nie wszystko

Oprócz bogatej oferty stypendiów (dowiedz się o nich więcej) WSIiZ ma dla Ciebie dodatkowe bonusy, by nagrodzić Twoje rzetelne podejście do studiowania. Uczelnia stworzyła pakiet Terminowy Student. Jeśli zdasz sesję w pierwszym terminie, możesz skorzystać z oferty premiowej WSIiZ. W trakcie semestru do Twojej dyspozycji będzie nasze SPA, siłownia i strzelnica multimedialna w kampusie w Kielnarowej. Podwoimy Ci też limit książek, jakie możesz wypożyczyć w uczelnianej bibliotece i umożliwimy konsultacje ze specjalistami Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości WSIiZ, które mogą dotyczyć na przykład wsparcia uczelni w założeniu Twojej własnej firmy. Dowiedz się więcej o pakiecie Terminowy Student

Brzmi dobrze? Nie tylko brzmi – tu naprawdę jest dobrze! Przekonaj się o tym na własnej skórze. Dołącz do nas! wsiz.rzeszow.pl