Rozpoczęły się działania „Boże Ciało 2011”

  179
  0

  Policjanci zadbają o bezpieczeństwo podczas tegorocznego przedłużonego weekendu związanego ze świętem Bożego Ciała. Jak co roku na drogach pojawi się więcej patroli, a funkcjonariusze będą pomagać kierowcom poprzez upłynnianie ruchu i eliminację niebezpiecznych zachowań użytkowników dróg.

  W uroczystość Bożego Ciała policjanci czuwać będą nad bezpieczeństwem wiernych. Funkcjonariusze zabezpieczą trasy przemarszu procesji. W związku z odbywającymi się w tym dniu procesjami na terenie Leżajska i innych miejscowości wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

  Wieloletnie policyjne doświadczenia wskazują, że długi czerwcowy weekend, związany ze świętem Bożego Ciała, to czas kiedy wiele osób decyduje się wyjechać, by wypocząć. Dlatego już od środy, 22 czerwca policjanci prowadzą działania pod kryptonimem „Boże Ciało 2011”. Jak co roku, funkcjonariusze zadbają, by ruch na drogach odbywał się płynnie, bez zatorów. Jeśli będzie taka potrzeba pokierują ruchem, wyznaczą objazdy i poinformują kierowców o ewentualnych utrudnieniach. Działania zakończą się w niedzielę, 26 czerwca.

  Informacje o utrudnieniach w dniu 23 czerwca (czwartek) w Leżajsku w godz. 10.30-14.00 utrudnienia wystąpią na drodze krajowej 77 w centrum miasta zamknięta zostanie ul. Mickiewicza w Nowej Sarzynie, utrudnienia wystąpią na drodze krajowej 77(od kościoła w kierunku stadionu), między godziną 10.00 a 10.30, Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje zakaz poruszania się pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton. Pojazdy wyłączone z tego zakazu będą oczekiwać na przejazd po przejściu kolumny pieszych lub policjanci wskażą im możliwość objazdu.

  Ź: KPP

  Poprzedni artykułSpartakiada Domów Samopomocy
  Następny artykułWizyta Zastępcy Komendanta Głównego PSP w KP PSP w Leżajsku