Wypadek z udziałem 6-latka

  190
  0

  Policjanci z leżajskiej komendy interweniowali na miejscu wypadku, w którym ucierpiał 6-letni pieszy. Chłopiec prawdopodobnie wbiegł wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ze złamaną nogą i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu został przewieziony do szpitala w Rzeszowie.

  Do wypadku doszło wczoraj o godz. 13.30 w Woli Zarczyckiej. Wstępne ustalenia wskazują, że 6-letni chłopiec wpadł pod osobowe renault wybiegając na jezdnię zza odjeżdżającego w przeciwnym kierunku autobusu, z którego chwilę wcześniej wysiadł. Kierowca osobówki nie zdążył w porę wyhamować i potrącił dziecko. 6-latek ze złamaną nogą i podejrzeniem wstrząśnienia mózgu zostało przewieziony do szpitala w Rzeszowie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

  Na miejscu pracowali policjanci z komendy w Leżajsku i komisariatu w Nowej Sarzynie. Zostały wykonane oględziny miejsca zdarzenia. W trakcie policyjnego dochodzenia zostaną wyjaśnione okoliczności wypadku. Jak ustalili policjanci kierująca renault, 46-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego, była trzeźwa.

  Czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Nowej Sarzynie.

  ź: KPP Leżajsk dziecko

  Poprzedni artykułPolicja poszukuje złodzieja
  Następny artykułDzień dziecka w Muzeum Ziemi Leżajskiej