Mistrz Polski lepszy od mistrza Turcji.

159
    0

Asseco Resovia w towarzyskim meczu rozegranym w Leżajsku pokonała tureckie Fenerbahce Stambuł 3:1. W trzecim secie nominalny atakujący Niemiec Jochen Schops zagrał na przyjęciu… z bardzo dobrym skutkiem. W sobotę w Rzeszowie rusza natomiast III Memoriał im. Jana Strzelczyka.

Resoviacy w trzech setach pokonali Fenerbahce, ale trenerzy zadecydowali że zagrają jeszcze jedną partię. O ile pierwsze trzy sety grane były na poważnie, o tyle czwarty był typowo szkoleniowym. Na boisku w ekipie Asseco Resovii pojawili się m.in. młodzi zawodnicy Szymon Pałka i libero Jakub Woś. Na ataku zagrał z kolei Jochen Schops.