Sukcesem może pochwalić się Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku, którego adepci wywalczyli złoto. W sobotę 13.12.2014r. w Mielcu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Południowej Full Contact Karate. Turniej po raz kolejny cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Na tatami łącznie rywalizowało 181 zawodników od kilkulatków po seniorów. Organizatorem turnieju był Mielecki Klub Karate Shinkyokshin „Saiha” oraz Polska Federacja Kyokushin Karate.

Dziś można powiedzieć że turniej był międzynarodowy. Wystartowało w nim 28 Klubów Kyokushin Karate. Były to kluby z całej Polski z takich miast jak: Bydgoszcz, Leżajsk, Chorzów, Gdańsk, Jaworzno, Przemyśl, Lewin Brzeski, Góra Kalwaria, Morawica, Chełm, Krosno, Końskie, Mysłowice, Niepołomice, Rzeszów, Samborzec, Sandomierz, Starachowice, Nowy Targ, Wrocław, Kalety, Stary Sącz, Kęty, Wieruszów, Mielec. Zagranice reprezentował klub z Białorusi oraz dwa z Rosji – konkretnie z Obwodu Kaliningradzkiego.
Drużynowo najlepsi okazali się:
I miejsce – Centrum Sztuk Walki i Sportu w Leżajsku
II miejsce – Mielecki Klub Karate Shinkyokshin Saiha
III miejsce – Konecki Klub Karate Kyokushin
Nasz Klub reprezentowało 9 zawodników, którzy zajęli miejsca w kategorii kumite:
Rocznik 2004 – 2003 do 32 kg
Kryspin Karakuła – I miejsce
Aleksander Dziki – II miejsce
Norbert Stachowiak – III miejsce
Rocznik 2004-2003 do 40 kg
Jakub Mędrek – II miejsce
Rocznik 2004-2003 do 35kg
Karina Karakuła – II miejsce
Rocznik 2001-2002 do 45kg
Aleksandra Kula – I miejsce
Rocznik 2001-2002 do 50kg
Jakub Korchowiec – II miejsce
Rocznik 2000-1999 powyżej 65 kg
Patryk Marcinowski – III miejsce

Jako trener, pragnę podziękować zawodnikom za osiągnięcie założonych celów, za ducha walki, za pokazanie, że dzięki ciężkiej pracy można odnieść sukces. Tym którym nie wyszło, życzę dalszej owocnej pracy na drodze karate.
Start był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Elektrociepłowni Nowa Sarzyna za co, zawodnicy i zarząd serdecznie dziękuje.
Pozdrawiam, Osu!
AD
www:csw.net.pl